Naujininkų seniūnija

Vilnius (Vilniaus miesto sav.)

Adresų registre — 9 125, pastatų su viešais duomenimis — 3 154. Statybos metai, aukštų skaičius, plotas ir energinė klasė.

9 125

Adresų skaičius

3 154

Pastatų su duomenimis skaičius

1

Pastato aukštų skaičius (mediana)

163,5 m²

Viso pastato plotas (mediana)

Palyginimas su vietove

  • Pastato statybos metai

    Šios seniūnijos mediana — 2000 Vietovės mediana — 2006

    Iš 41 546 pastatų su šiuo rodikliu 43 % pastatyti anksčiau, 1 % — tais pačiais metais.

    43 %

  • Viso pastato plotas

    Šios seniūnijos mediana — 163,5 m² Vietovės mediana — 194,9 m²

    Iš 40 817 pastatų su šiuo rodikliu 39 % yra mažesnio ploto.

    39 %

  • Pastato energinė klasė

    Šios seniūnijos mediana — B Vietovės mediana — B

    Iš 16 532 pastatų su šiuo rodikliu 34 % yra prastesnės energinės klasės, 34 % — tokios pat klasės.

    34 %

Kaip skaičiuojama?

Palyginimo grupė — Vilnius. Procentilis rodo, kokia dalis šios grupės pastatų lieka žemiau pagal tą patį rodiklį: 43 % eilutėje „Pastato statybos metai“ reiškia, kad 43 % grupės pastatų pastatyti anksčiau. Kiekvienas rodiklis skaičiuojamas tik iš tų pastatų, kuriems ta reikšmė viešuose duomenyse nurodyta, todėl grupės dydis prie skirtingų rodiklių skiriasi; plotas lyginamas suapvalintas iki kvadratinio metro, energinė klasė rikiuojama A++…G skalėje.

Pastatų statybos metai

iki 1940 m. 149
1940–1959 m. 641
1960–1979 m. 487
1980–1992 m. 190
1993–2004 m. 199
nuo 2005 m. 1 488
metai nenurodyti 0

Seniausio pastato statybos metai — 1809, naujausio — 2024.

Pastato energinė klasė

A 94
A+ 207
A++ 29
B 360
C 197
D 93
E 47
F 108
G 16

Energinė klasė nurodyta 1151 iš 3154 pastatų (36 %). Likusiems klasė šaltinyje nenurodyta — tai nereiškia blogos klasės.

Gyventojai — 2021 m. surašymo duomenys

Gyventojų skaičius (2021 m.)
21 402
Sumuotos gardelės
44 gardelės po 1 km²

Sumuojamos 1 km gardelės, kurių centras patenka į seniūnijos ribą, todėl suma yra apytikslė, o ne tiksli ribos suma.

Tai 2021 m. gyventojų surašymo duomenys — momentinė to meto nuotrauka, ne dabartinis gyventojų skaičius.

Butų sandoriai gardelėse — 2024 m.

Tai butų sandorių istorija 1 km gardelėse, o ne kurio nors pastato vertinimas ir ne kainos prognozė. Visuotinio vertinimo vertė yra registro masinio vertinimo modelio reikšmė, ne rinkos kaina.

2024 m. langas: 5 sandoriai, objektų — 5

Procentilė Sandorio vertė, Eur Buto vertė, Eur/m² Įsigytas plotas, m² Visuotinio vertinimo vertė, Eur
Mažiausia 34 000 1 912 17,32 23 200
10 % 34 000 1 912 17,32 23 200
20 % 34 000 1 912 17,32 23 200
30 % 36 000 2 022 17,60 23 900
40 % 36 000 2 022 17,60 23 900
50 % (mediana) 42 000 2 025 17,78 24 300
60 % 42 000 2 025 17,78 24 300
70 % 53 000 2 425 17,80 24 800
80 % 53 000 2 425 17,80 24 800
90 % 62 500 3 011 30,86 48 500
Didžiausia 62 500 3 011 30,86 48 500
Vidurkis 45 500 2 279 20,27 28 940

Rodomos tik skelbėjo pateiktos procentilės — tarp jų nieko neskaičiuojama. Skelbiami tik pavieniai butų sandoriai, todėl skaičiai neapima visos rinkos, o langai su mažiau nei 5 sandoriais nerodomi.

Gatvės šioje seniūnijoje

Nurodytas šioje seniūnijoje esančių gatvės adresų skaičius — gatvė gali tęstis ir į kitą seniūniją.

Sekti pokyčius RSS Naujininkų — viešų registrų įrašų pokyčiai. Adresynas duomenis atnaujina bendru ciklu — maždaug kartą per mėnesį.