Statybininkų g., Šiauliai

Šiauliai (Šiaulių miesto sav.)

Adresų registre — 56, pastatų su viešais duomenimis — 24. Statybos metai, aukštų skaičius, plotas ir energinė klasė.

56

Adresų skaičius

24

Pastatų su duomenimis skaičius

1

Pastato aukštų skaičius (mediana, 1–5)

219,9 m²

Viso pastato plotas (mediana)

Palyginimas su vietove

  • Pastato statybos metai

    Šios gatvės mediana — 2007 Vietovės mediana — 1975

    Iš 10 534 pastatų su šiuo rodikliu 76 % pastatyti anksčiau, 1 % — tais pačiais metais.

    76 %

  • Viso pastato plotas

    Šios gatvės mediana — 219,9 m² Vietovės mediana — 170,1 m²

    Iš 10 325 pastatų su šiuo rodikliu 69 % yra mažesnio ploto.

    69 %

  • Pastato energinė klasė

    Šios gatvės mediana — B Vietovės mediana — C

    Iš 3 528 pastatų su šiuo rodikliu 63 % yra prastesnės energinės klasės, 23 % — tokios pat klasės.

    63 %

Kaip skaičiuojama?

Palyginimo grupė — Šiauliai. Procentilis rodo, kokia dalis šios grupės pastatų lieka žemiau pagal tą patį rodiklį: 76 % eilutėje „Pastato statybos metai“ reiškia, kad 76 % grupės pastatų pastatyti anksčiau. Kiekvienas rodiklis skaičiuojamas tik iš tų pastatų, kuriems ta reikšmė viešuose duomenyse nurodyta, todėl grupės dydis prie skirtingų rodiklių skiriasi; plotas lyginamas suapvalintas iki kvadratinio metro, energinė klasė rikiuojama A++…G skalėje.

Pastatų statybos metai

iki 1940 m. 0
1940–1959 m. 0
1960–1979 m. 6
1980–1992 m. 2
1993–2004 m. 3
nuo 2005 m. 13
metai nenurodyti 0

Seniausio pastato statybos metai — 1962, naujausio — 2024.

Pastato energinė klasė

A+ 1
B 5
C 1

Energinė klasė nurodyta 7 iš 24 pastatų (29 %). Likusiems klasė šaltinyje nenurodyta — tai nereiškia blogos klasės.

Butų sandoriai gardelėse — 2024 m.

Tai butų sandorių istorija 1 km gardelėse, o ne kurio nors pastato vertinimas ir ne kainos prognozė. Visuotinio vertinimo vertė yra registro masinio vertinimo modelio reikšmė, ne rinkos kaina.

2024 m. langas — gardelė 1 iš 2: 21 sandoriis, objektų — 17

Procentilė Sandorio vertė, Eur Buto vertė, Eur/m² Įsigytas plotas, m² Visuotinio vertinimo vertė, Eur
Mažiausia 4 500 262 12,78 5 420
10 % 6 000 348 16,12 6 560
20 % 6 500 386 16,98 6 570
30 % 7 991 453 17,19 6 960
40 % 8 000 468 17,44 7 200
50 % (mediana) 9 000 515 17,48 7 290
60 % 9 605 536 17,57 7 300
70 % 10 000 558 17,69 7 450
80 % 10 500 575 17,72 7 480
90 % 11 200 632 18,04 7 650
Didžiausia 17 000 1 047 20,69 8 770
Vidurkis 8 995,81 519,10 17,41 7 206,19

2024 m. langas — gardelė 2 iš 2: 9 sandoriai, objektų — 9

Procentilė Sandorio vertė, Eur Buto vertė, Eur/m² Įsigytas plotas, m² Visuotinio vertinimo vertė, Eur
Mažiausia 3 000 166 17,08 7 170
10 % 3 000 166 17,08 7 170
20 % 3 500 197 17,68 7 230
30 % 7 000 392 17,79 7 300
40 % 9 000 498 17,85 7 400
50 % (mediana) 11 500 633 18,03 7 550
60 % 13 200 747 18,06 7 600
70 % 16 000 927 18,16 7 720
80 % 32 000 927 34,52 14 600
90 % 33 000 937 35,61 15 000
Didžiausia 33 000 937 35,61 15 000
Vidurkis 14 244,44 602,67 21,64 9 063,33

Rodomos tik skelbėjo pateiktos procentilės — tarp jų nieko neskaičiuojama. Skelbiami tik pavieniai butų sandoriai, todėl skaičiai neapima visos rinkos, o langai su mažiau nei 5 sandoriais nerodomi.

Adresai šioje gatvėje — 56

Sekti pokyčius RSS Statybininkų g., Šiauliai — viešų registrų įrašų pokyčiai. Adresynas duomenis atnaujina bendru ciklu — maždaug kartą per mėnesį.