Dvaro g., Šiauliai

Šiauliai (Šiaulių miesto sav.)

Adresų registre — 171, pastatų su viešais duomenimis — 121. Statybos metai, aukštų skaičius, plotas ir energinė klasė.

171

Adresų skaičius

121

Pastatų su duomenimis skaičius

1

Pastato aukštų skaičius (mediana)

171,2 m²

Viso pastato plotas (mediana)

Palyginimas su vietove

  • Pastato statybos metai

    Šios gatvės mediana — 1954 Vietovės mediana — 1975

    Iš 10 534 pastatų su šiuo rodikliu 23 % pastatyti anksčiau, 2 % — tais pačiais metais.

    23 %

  • Viso pastato plotas

    Šios gatvės mediana — 171,2 m² Vietovės mediana — 170,1 m²

    Iš 10 325 pastatų su šiuo rodikliu 50 % yra mažesnio ploto.

    50 %

  • Pastato energinė klasė

    Šios gatvės mediana — D Vietovės mediana — C

    Iš 3 528 pastatų su šiuo rodikliu 34 % yra prastesnės energinės klasės, 10 % — tokios pat klasės.

    34 %

Kaip skaičiuojama?

Palyginimo grupė — Šiauliai. Procentilis rodo, kokia dalis šios grupės pastatų lieka žemiau pagal tą patį rodiklį: 23 % eilutėje „Pastato statybos metai“ reiškia, kad 23 % grupės pastatų pastatyti anksčiau. Kiekvienas rodiklis skaičiuojamas tik iš tų pastatų, kuriems ta reikšmė viešuose duomenyse nurodyta, todėl grupės dydis prie skirtingų rodiklių skiriasi; plotas lyginamas suapvalintas iki kvadratinio metro, energinė klasė rikiuojama A++…G skalėje.

Pastatų statybos metai

iki 1940 m. 22
1940–1959 m. 63
1960–1979 m. 15
1980–1992 m. 4
1993–2004 m. 1
nuo 2005 m. 16
metai nenurodyti 0

Seniausio pastato statybos metai — 1837, naujausio — 2022.

Pastato energinė klasė

A+ 1
B 7
C 14
D 3
E 7
F 14
G 1

Energinė klasė nurodyta 47 iš 121 pastatų (39 %). Likusiems klasė šaltinyje nenurodyta — tai nereiškia blogos klasės.

Butų sandoriai gardelėse — 2024 m.

Tai butų sandorių istorija 1 km gardelėse, o ne kurio nors pastato vertinimas ir ne kainos prognozė. Visuotinio vertinimo vertė yra registro masinio vertinimo modelio reikšmė, ne rinkos kaina.

2024 m. langas — gardelė 1 iš 3: 15 sandorių, objektų — 15

Procentilė Sandorio vertė, Eur Buto vertė, Eur/m² Įsigytas plotas, m² Visuotinio vertinimo vertė, Eur
Mažiausia 4 000 222 17,62 8 780
10 % 5 000 273 17,73 8 950
20 % 8 000 436 17,74 8 980
30 % 8 500 469 17,83 9 090
40 % 8 500 482 17,86 9 140
50 % (mediana) 9 200 509 18 9 210
60 % 9 200 519 18,07 9 280
70 % 10 200 572 18,30 9 440
80 % 10 300 580 18,34 10 300
90 % 25 000 606 41,25 22 400
Didžiausia 60 000 1 070 56,08 28 500
Vidurkis 13 126,67 523,33 22,18 11 958,67

2024 m. langas — gardelė 2 iš 3: 11 sandorių, objektų — 9

Procentilė Sandorio vertė, Eur Buto vertė, Eur/m² Įsigytas plotas, m² Visuotinio vertinimo vertė, Eur
Mažiausia 2 000 320 5,33 4 930
10 % 4 500 375 13,06 6 360
20 % 5 125 392 14,06 7 240
30 % 6 500 420 14,06 7 470
40 % 7 000 423 15,49 7 470
50 % (mediana) 7 500 453 16,44 8 000
60 % 8 500 547 16,55 8 060
70 % 9 000 605 16,55 8 060
80 % 13 000 638 20,38 10 300
90 % 25 000 819 29,64 14 300
Didžiausia 25 000 843 30,51 15 000
Vidurkis 10 284,09 530,45 17,46 8 835,45

2024 m. langas — gardelė 3 iš 3: 7 sandoriai, objektų — 6

Procentilė Sandorio vertė, Eur Buto vertė, Eur/m² Įsigytas plotas, m² Visuotinio vertinimo vertė, Eur
Mažiausia 4 500 252 17,68 8 880
10 % 4 500 252 17,68 8 880
20 % 7 000 391 17,68 8 880
30 % 8 000 448 17,87 8 900
40 % 8 000 448 17,87 8 900
50 % (mediana) 8 750 495 17,87 9 140
60 % 9 000 508 17,92 10 300
70 % 9 000 508 17,92 10 300
80 % 18 000 509 18,39 10 300
90 % 19 000 979 37,42 17 600
Didžiausia 19 000 979 37,42 17 600
Vidurkis 10 607,14 511,71 20,69 10 571,43

Rodomos tik skelbėjo pateiktos procentilės — tarp jų nieko neskaičiuojama. Skelbiami tik pavieniai butų sandoriai, todėl skaičiai neapima visos rinkos, o langai su mažiau nei 5 sandoriais nerodomi.

Adresai šioje gatvėje — 171

Sekti pokyčius RSS Dvaro g., Šiauliai — viešų registrų įrašų pokyčiai. Adresynas duomenis atnaujina bendru ciklu — maždaug kartą per mėnesį.