Molėtai, Vilniaus g. 34-3
Statinio paprastasis remontas
Gyvenamasis namas
Adreso registre nuoroda nepatvirtinta
Darbo g. 10, Molėtai — vieši IS „Infostatyba“ statybos dokumentai iki 200 m atstumu nuo šio adreso taško.
Duomenų kilmė
Rodomi IS „Infostatyba“ dokumentai, užregistruoti iki 200 m atstumu nuo šio adreso taško, naujausi viršuje. Leidimas neįrodo, kad statyba pradėta; senas įrašas neįrodo, kad darbai tebevyksta; o įrašas per 200 m neįrodo, kad pasikeis vaizdas pro langą.
Statinio paprastasis remontas
Gyvenamasis namas
Adreso registre nuoroda nepatvirtinta
Statinio griovimas
Šiltnamis
Atverti adreso puslapįNaujo statinio statyba
Ūkio pastatas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 2
Atverti adreso puslapįStatinio griovimas
Tvartas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 4
Atverti adreso puslapįStatinio rekonstravimas
Pagalbinio ūkio pastatas-garažas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 8
Atverti adreso puslapįStatinio rekonstravimas
Gyvenamasis namas
Atverti adreso puslapįNaujo statinio statyba
Vienbutis gyvenamasis namas
Atverti adreso puslapįStatinio rekonstravimas
gyvenamas namas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 2
Atverti adreso puslapįNaujo statinio statyba
Gyvenamasis namas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 4
Atverti adreso puslapįStatinio rekonstravimas
Gyvenamojo pastato rekonstrukcija
Atverti adreso puslapįStatinio rekonstravimas
Gyvenamasis namas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 5
Atverti adreso puslapįNaujo statinio statyba
Vandentiekio tinklai
Adreso registre nuoroda nepatvirtinta
Statinio rekonstravimas
Gyvenamasis namas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 7
Atverti adreso puslapįStatinio rekonstravimas
Ūkinis pastatas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 3
Atverti adreso puslapįNaujo statinio statyba
Savitakiniai nuotekų tinklai
Rodomų įrašų šioje vietoje: 6
Atverti adreso puslapįStatinio kapitalinis remontas
Parduotuvė
Rodomų įrašų šioje vietoje: 7
Atverti adreso puslapįStatinio paprastasis remontas
Daugiabutis gyvenamas namas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 13
Atverti adreso puslapįStatinio paprastasis remontas
Gyvenamasis namas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 2
Atverti adreso puslapįStatinio rekonstravimas
gyvenamas namas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 7
Atverti adreso puslapįStatinio rekonstravimas
Gyvenamasis namas 1A1m
Rodomų įrašų šioje vietoje: 2
Atverti adreso puslapįNaujo statinio statyba
Gyvenamasis namas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 3
Atverti adreso puslapįStatinio kapitalinis remontas
Molėtų Šv. Petro ir Povilo bažnyčia
Atverti adreso puslapįRasta įrašų: 82.
| Atstumas | Statybos rūšis | Statinys | Dokumentas | Adresas |
|---|---|---|---|---|
|
137 m
iki statinio taško |
Statinio paprastasis remontas | Gyvenamasis namas Daugiabučių |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-07-10 |
Molėtai, Vilniaus g. 34-3 |
|
181 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Šiltnamis Pagalbinio ūkio |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-05-04 |
Molėtai, Darbo g. 18A |
|
32 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Ūkio pastatas Pagalbinio ūkio |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-01-23 |
Molėtai, Kauno g. 5 |
|
32 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Kiemo statiniai(4I1/ž;v;b;t) Kitos paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-01-23 |
Molėtai, Kauno g. 5 |
|
149 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Tvartas Pagalbinio ūkio |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2025-09-29 |
Molėtai, Darbo g. 19 |
|
149 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Lauko tualetas Kitos paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2025-09-29 |
Molėtai, Darbo g. 19 |
|
149 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Vienbučių |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tvirtina ekspertas) 2025-09-29 |
Molėtai, Darbo g. 19 |
|
149 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Daržinė Pagalbinio ūkio |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2025-09-29 |
Molėtai, Darbo g. 19 |
|
54 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Pagalbinio ūkio pastatas-garažas Pagalbinio ūkio |
kategorija nenurodyta 2025-09-08 |
Molėtai, Kauno g. 9 |
|
54 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Vienbučių |
kategorija nenurodyta 2025-09-08 |
Molėtai, Kauno g. 9 |
|
54 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Vienbučių |
Leidimas rekonstruoti statinį (- ius) 2025-08-20 |
Molėtai, Kauno g. 9 |
|
54 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Pagalbinio ūkio pastatas-garažas Pagalbinio ūkio |
Leidimas rekonstruoti statinį (- ius) 2025-08-20 |
Molėtai, Kauno g. 9 |
|
54 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Vienbučių |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2025-08-01 |
Molėtai, Kauno g. 9 |
|
54 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Pagalbinio ūkio pastatas-garažas Pagalbinio ūkio |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2025-08-01 |
Molėtai, Kauno g. 9 |
|
121 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Vienbučių |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tvirtina ekspertas) 2025-06-04 |
Molėtai, Kauno skg. 6 |
|
71 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Vienbutis gyvenamasis namas Vienbučių |
Pažyma apie statinio statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių (tvirtina ekspertas) 2025-05-30 |
Molėtai, Darbo g. 15 |
|
119 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | gyvenamas namas Vienbučių |
kategorija nenurodyta 2025-04-11 |
Molėtai, Kauno skg. 6 |
|
71 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Gyvenamasis namas Vienbučių |
Leidimas statyti naują (- us) statinį (- ius) 2025-04-10 |
Molėtai, Darbo g. 15 |
|
71 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Gyvenamasis namas Vienbučių |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2025-03-28 |
Molėtai, Darbo g. 15 |
|
171 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamojo pastato rekonstrukcija Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Pranešimas apie statybos pradžią, rangovo ir pagrindinių statybos sričių vadovų pasamdymą ar paskyrimą 2023-04-08 |
Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
173 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Leidimas rekonstruoti statinį (- ius) 2023-03-27 |
Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
173 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2023-03-08 |
Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
173 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2023-02-17 |
Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
173 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2023-02-15 |
Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
173 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamosios paskirties (vieno buto) pastato Molėtų r. sav., Molėtų m., Vilniaus g. 39, rekonstravimo projektas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2023-02-09 |
Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
71 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Leidimas statyti naują (- us) statinį (- ius) 2022-12-13 |
Molėtai, Darbo g. 15 |
|
71 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2022-11-15 |
Molėtai, Darbo g. 15 |
|
62 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Vandentiekio tinklai Vandentiekio tinklų |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2022-09-08 |
Molėtai, Darbo g. |
|
169 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Specialieji architektūros reikalavimai 2022-05-02 |
Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
154 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio paskirties |
Specialieji architektūros reikalavimai 2022-05-02 |
Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
169 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Specialieji reikalavimai 2022-05-02 |
Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
154 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio paskirties |
Specialieji reikalavimai 2022-05-02 |
Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
154 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio paskirties |
Prašymas išduoti specialiuosius reikalavimus 2022-04-19 |
Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
169 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti specialiuosius reikalavimus 2022-04-19 |
Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
61 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Savitakiniai nuotekų tinklai Nuotekų šalinimo tinklų |
Leidimas statyti naują (- us) statinį (- ius) 2021-03-03 |
Molėtai, Darbo g. 6 |
|
61 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Savitakiniai nuotekų tinklai Nuotekų šalinimo tinklų |
Leidimas statyti naują (- us) statinį (- ius) 2021-03-03 |
Molėtai, Darbo g. 6 |
|
61 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Savitakiniai nuotekų tinklai Nuotekų šalinimo tinklų |
Leidimas statyti naują (- us) statinį (- ius) 2021-03-03 |
Molėtai, Darbo g. 6 |
|
61 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Savitakiniai nuotekų tinklai Nuotekų šalinimo tinklų |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2021-02-11 |
Molėtai, Darbo g. 6 |
|
61 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Savitakiniai nuotekų tinklai Nuotekų šalinimo tinklų |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2021-02-11 |
Molėtai, Darbo g. 6 |
|
61 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Savitakiniai nuotekų tinklai Nuotekų šalinimo tinklų |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2021-02-11 |
Molėtai, Darbo g. 6 |
|
185 m
iki adreso taško |
Statinio kapitalinis remontas | Parduotuvė Prekybos |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tvirtina VTPSI) 2019-10-25 |
Molėtai, Kauno g. 18 |
|
185 m
iki adreso taško |
Statinio kapitalinis remontas | Parduotuvė Prekybos |
Prašymas patvirtinti deklaraciją apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tvirtina VTPSI) 2019-10-15 |
Molėtai, Kauno g. 18 |
|
185 m
iki adreso taško |
Statinio kapitalinis remontas | parduotuvė Prekybos |
Leidimas atlikti statinio (-ių) kapitalinį remontą 2019-08-06 |
Molėtai, Kauno g. 18 |
|
185 m
iki adreso taško |
Statinio kapitalinis remontas | parduotuvė Prekybos |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2019-08-02 |
Molėtai, Kauno g. 18 |
|
185 m
iki adreso taško |
Statinio kapitalinis remontas | parduotuvė Prekybos |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2019-07-11 |
Molėtai, Kauno g. 18 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Daugiabutis gyvenamas namas Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
Statybos užbaigimo aktas 2018-12-31 |
Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Daugiabutis gyvenamas namas Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
Prašymas išduoti statybos užbaigimo aktą 2018-12-12 |
Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Daugiabutis gyvenamas namas Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
Prašymas išduoti statybos užbaigimo aktą 2018-12-10 |
Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
87 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (dviejų butų pastatai) |
Leidimas atlikti statinio (-ių) paprastąjį remontą 2018-08-07 |
Molėtai, Vilniaus g. 27 |
|
87 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (dviejų butų pastatai) |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2018-07-24 |
Molėtai, Vilniaus g. 27 |
|
91 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | gyvenamas namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Leidimas rekonstruoti statinį (- ius) 2018-06-12 |
Molėtai, Vilniaus g. 31 |
|
91 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | gyvenamas namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2018-05-28 |
Molėtai, Vilniaus g. 31 |
|
120 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas 1A1m Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Pažyma apie statinio statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių (tvirtina VTPSI) 2018-04-06 |
Molėtai, Kauno skg. 6 |
|
120 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas 1A1m Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti pažymą apie statinio statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių (tvirtina VTPSI) 2018-03-29 |
Molėtai, Kauno skg. 6 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Daugiabutis gyvenamas namas Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
Pranešimas apie statybos pradžią, rangovo ir pagrindinių statybos sričių vadovų pasamdymą ar paskyrimą 2018-02-07 |
Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Daugiabutis gyvenamas namas Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
Leidimas atnaujinti (modernizuoti) pastatą (- us) 2018-01-24 |
Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
91 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Specialieji reikalavimai 2018-01-22 |
Molėtai, Vilniaus g. 31 |
|
91 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti specialiuosius reikalavimus 2018-01-17 |
Molėtai, Vilniaus g. 31 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Gyvenamosios (trijų ir daugiau butų) paskirties daugiabutis pastatas Vilniaus g. 28, Molėtų m. Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2018-01-15 |
Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
91 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas pritarti projektiniams pasiūlymams 2018-01-10 |
Molėtai, Vilniaus g. 31 |
|
91 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas informuoti visuomenę apie parengtus statinių projektinius pasiūlymus 2017-12-14 |
Molėtai, Vilniaus g. 31 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Daugiabutis pastatas - gyvenamasis namas Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
Specialieji reikalavimai 2017-06-13 |
Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Daugiabutis pastatas - gyvenamasis namas Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
Specialieji reikalavimai 2017-06-13 |
Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Daugiabutis pastatas - gyvenamasis namas Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
Prašymas išduoti specialiuosius reikalavimus 2017-06-12 |
Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Daugiabutis pastatas - gyvenamasis namas Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
Prašymas išduoti specialiuosius reikalavimus 2017-06-12 |
Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | daugiabutis gyvenamasis namas Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
Prašymas išduoti specialiuosius reikalavimus 2017-06-05 |
Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | daugiabutis gyvenamasis namas Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
Prašymas išduoti specialiuosius reikalavimus 2017-06-05 |
Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
17 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Rašytinis pritarimas statinio projektui 2016-11-29 |
Molėtai, Kauno g. 7C |
|
17 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti rašytinį pritarimą statinio projektui 2016-11-22 |
Molėtai, Kauno g. 7C |
|
17 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti rašytinį pritarimą statinio projektui 2016-10-31 |
Molėtai, Kauno g. 7C |
|
119 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | gyvenamas namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Leidimas rekonstruoti statinį (- ius) 2016-06-21 |
Molėtai, Kauno skg. 6 |
|
169 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
kategorija nenurodyta | Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
115 m
iki adreso taško |
Statinio paprastasis remontas | Daugiabutis gyvenamas namas Gyvenamoji (trijų ir daugiau butų - daugiabučiai pastatai) |
kategorija nenurodyta | Molėtai, Vilniaus g. 28 |
|
91 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
kategorija nenurodyta | Molėtai, Vilniaus g. 31 |
|
169 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
kategorija nenurodyta | Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
185 m
iki adreso taško |
Statinio kapitalinis remontas | parduotuvė Prekybos |
kategorija nenurodyta | Molėtai, Kauno g. 18 |
|
54 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Vienbučių |
kategorija nenurodyta | Molėtai, Kauno g. 9 |
|
194 m
iki statinio taško |
Statinio kapitalinis remontas | Molėtų Šv. Petro ir Povilo bažnyčia Religinė |
Pranešimas apie statybos pradžią, rangovo ir pagrindinių statybos sričių vadovų pasamdymą ar paskyrimą | Molėtai, Šv. Jono Pauliaus II g. 1 |
|
185 m
iki adreso taško |
Statinio kapitalinis remontas | parduotuvė Prekybos |
kategorija nenurodyta | Molėtai, Kauno g. 18 |
|
169 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
kategorija nenurodyta | Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
169 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
kategorija nenurodyta | Molėtai, Vilniaus g. 39 |
|
54 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Pagalbinio ūkio pastatas-garažas Pagalbinio ūkio |
kategorija nenurodyta | Molėtai, Kauno g. 9 |