Vietovė

Miklusėnai

kaimas, Alytaus rajono sav.

Adresų registre — 752, pastatų su viešais duomenimis — 353. Statybos metai, aukštų skaičius, plotas ir energinė klasė.

752

Adresų skaičius

353

Pastatų su duomenimis skaičius

1

Pastato aukštų skaičius (mediana, 1–2)

201,6 m²

Viso pastato plotas (mediana)

Palyginimas su visa Lietuva

  • Pastato statybos metai

    Šios vietovės mediana — 2002 Lietuvos mediana — 1978

    Iš 461 435 pastatų su šiuo rodikliu 71 % pastatyti anksčiau.

    71 %

  • Viso pastato plotas

    Šios vietovės mediana — 201,6 m² Lietuvos mediana — 134,3 m²

    Iš 455 348 pastatų su šiuo rodikliu 74 % yra mažesnio ploto.

    74 %

  • Pastato energinė klasė

    Šios vietovės mediana — C Lietuvos mediana — C

    Iš 129 576 pastatų su šiuo rodikliu 39 % yra prastesnės energinės klasės, 15 % — tokios pat klasės.

    39 %

Kaip skaičiuojama?

Palyginimo grupė — Lietuva. Procentilis rodo, kokia dalis šios grupės pastatų lieka žemiau pagal tą patį rodiklį: 71 % eilutėje „Pastato statybos metai“ reiškia, kad 71 % grupės pastatų pastatyti anksčiau. Kiekvienas rodiklis skaičiuojamas tik iš tų pastatų, kuriems ta reikšmė viešuose duomenyse nurodyta, todėl grupės dydis prie skirtingų rodiklių skiriasi; plotas lyginamas suapvalintas iki kvadratinio metro, energinė klasė rikiuojama A++…G skalėje.

Pastatų statybos metai

iki 1940 m. 5
1940–1959 m. 5
1960–1979 m. 56
1980–1992 m. 61
1993–2004 m. 80
nuo 2005 m. 146
metai nenurodyti 0

Seniausio pastato statybos metai — 1902, naujausio — 2024.

Pastato energinė klasė

A 1
A+ 8
A++ 1
B 27
C 22
D 18
E 13
F 16

Energinė klasė nurodyta 106 iš 353 pastatų (30 %). Likusiems klasė šaltinyje nenurodyta — tai nereiškia blogos klasės.

Butų sandoriai gardelėse — 2024 m.

Tai butų sandorių istorija 1 km gardelėse, o ne kurio nors pastato vertinimas ir ne kainos prognozė. Visuotinio vertinimo vertė yra registro masinio vertinimo modelio reikšmė, ne rinkos kaina.

2024 m. langas: 7 sandoriai, objektų — 7

Procentilė Sandorio vertė, Eur Buto vertė, Eur/m² Įsigytas plotas, m² Visuotinio vertinimo vertė, Eur
Mažiausia 600 17 12,11 3 120
10 % 600 17 12,11 3 120
20 % 600 17 34,90 10 900
30 % 600 17 34,92 11 300
40 % 600 17 34,92 11 300
50 % (mediana) 1 800 149 35,14 11 400
60 % 13 000 321 35,17 11 500
70 % 13 000 321 35,17 11 500
80 % 17 000 483 35,61 11 800
90 % 30 000 860 40,49 13 500
Didžiausia 30 000 860 40,49 13 500
Vidurkis 9 085,71 266,29 32,62 10 502,86

Rodomos tik skelbėjo pateiktos procentilės — tarp jų nieko neskaičiuojama. Skelbiami tik pavieniai butų sandoriai, todėl skaičiai neapima visos rinkos, o langai su mažiau nei 5 sandoriais nerodomi.

Sekti pokyčius RSS Alytaus rajono sav. — viešų registrų įrašų pokyčiai. Adresynas duomenis atnaujina bendru ciklu — maždaug kartą per mėnesį.