Eigulių seniūnija

Kaunas, Kauno miesto sav.

Adresų registre — 1 632, pastatų su viešais duomenimis — 923. Statybos metai, aukštų skaičius, plotas ir energinė klasė.

1 632

Adresų skaičius

923

Pastatų su duomenimis skaičius

2

Pastato aukštų skaičius (mediana)

306,9 m²

Viso pastato plotas (mediana)

Palyginimas su vietove

  • Pastato statybos metai

    Šios seniūnijos mediana — 1981 Vietovės mediana — 1976

    Iš 34 839 pastatų su šiuo rodikliu 53 % pastatyti anksčiau.

    53 %

  • Viso pastato plotas

    Šios seniūnijos mediana — 306,9 m² Vietovės mediana — 177,7 m²

    Iš 34 244 pastatų su šiuo rodikliu 82 % yra mažesnio ploto.

    82 %

  • Pastato energinė klasė

    Šios seniūnijos mediana — C Vietovės mediana — B

    Iš 11 988 pastatų su šiuo rodikliu 31 % yra prastesnės energinės klasės, 12 % — tokios pat klasės.

    31 %

Kaip skaičiuojama?

Palyginimo grupė — Kaunas. Procentilis rodo, kokia dalis šios grupės pastatų lieka žemiau pagal tą patį rodiklį: 53 % eilutėje „Pastato statybos metai“ reiškia, kad 53 % grupės pastatų pastatyti anksčiau. Kiekvienas rodiklis skaičiuojamas tik iš tų pastatų, kuriems ta reikšmė viešuose duomenyse nurodyta, todėl grupės dydis prie skirtingų rodiklių skiriasi; plotas lyginamas suapvalintas iki kvadratinio metro, energinė klasė rikiuojama A++…G skalėje.

Pastatų statybos metai

iki 1940 m. 74
1940–1959 m. 41
1960–1979 m. 285
1980–1992 m. 220
1993–2004 m. 73
nuo 2005 m. 230
metai nenurodyti 0

Seniausio pastato statybos metai — 19, naujausio — 2024.

Pastato energinė klasė

A 5
A+ 27
A++ 10
B 98
C 61
D 25
E 33
F 45
G 3

Energinė klasė nurodyta 307 iš 923 pastatų (33 %). Likusiems klasė šaltinyje nenurodyta — tai nereiškia blogos klasės.

Gyventojai — 2021 m. surašymo duomenys

Gyventojų skaičius (2021 m.)
44 189
Sumuotos gardelės
14 gardelių po 1 km²

Sumuojamos 1 km gardelės, kurių centras patenka į seniūnijos ribą, todėl suma yra apytikslė, o ne tiksli ribos suma.

Tai 2021 m. gyventojų surašymo duomenys — momentinė to meto nuotrauka, ne dabartinis gyventojų skaičius.

Butų sandoriai gardelėse — 2024 m.

Tai butų sandorių istorija 1 km gardelėse, o ne kurio nors pastato vertinimas ir ne kainos prognozė. Visuotinio vertinimo vertė yra registro masinio vertinimo modelio reikšmė, ne rinkos kaina.

2024 m. langas — gardelė 1 iš 2: 27 sandoriai, objektų — 25

Procentilė Sandorio vertė, Eur Buto vertė, Eur/m² Įsigytas plotas, m² Visuotinio vertinimo vertė, Eur
Mažiausia 2 000 223 8,97 15 200
10 % 13 000 349 16,68 19 300
20 % 17 000 949 17,08 20 400
30 % 18 000 1 025 17,78 20 900
40 % 19 000 1 081 17,82 21 200
50 % (mediana) 21 000 1 170 17,93 21 300
60 % 22 800 1 181 18,06 21 500
70 % 24 000 1 272 18,17 21 700
80 % 35 500 1 329 18,21 21 700
90 % 40 000 1 954 36,01 41 600
Didžiausia 45 200 2 138 37,24 42 800
Vidurkis 23 377,04 1 159,63 20,55 24 574,07

2024 m. langas — gardelė 2 iš 2: 6 sandoriai, objektų — 3

Procentilė Sandorio vertė, Eur Buto vertė, Eur/m² Įsigytas plotas, m² Visuotinio vertinimo vertė, Eur
Mažiausia 21 000 1 239 15,93 14 900
10 % 21 000 1 239 15,93 14 900
20 % 25 000 1 416 15,93 14 900
30 % 25 000 1 416 15,93 14 900
40 % 25 000 1 416 16,95 16 500
50 % (mediana) 25 000 1 416 16,95 16 500
60 % 25 000 1 445 17,65 16 500
70 % 25 500 1 569 17,65 16 500
80 % 25 500 1 569 17,65 16 500
90 % 37 500 2 354 17,65 16 500
Didžiausia 37 500 2 354 17,65 16 500
Vidurkis 26 500 1 573,17 16,96 15 966,67

Rodomos tik skelbėjo pateiktos procentilės — tarp jų nieko neskaičiuojama. Skelbiami tik pavieniai butų sandoriai, todėl skaičiai neapima visos rinkos, o langai su mažiau nei 5 sandoriais nerodomi.

Gatvės šioje seniūnijoje

Nurodytas šioje seniūnijoje esančių gatvės adresų skaičius — gatvė gali tęstis ir į kitą seniūniją.

Sekti pokyčius RSS Eigulių — viešų registrų įrašų pokyčiai. Adresynas duomenis atnaujina bendru ciklu — maždaug kartą per mėnesį.