Mokyklos g. 28, Eišiškės
Naujo statinio statyba
Ūkinis pastatas
Atverti adreso puslapįAušros g. 9, Eišiškės — vieši IS „Infostatyba“ statybos dokumentai iki 200 m atstumu nuo šio adreso taško.
Duomenų kilmė
Rodomi IS „Infostatyba“ dokumentai, užregistruoti iki 200 m atstumu nuo šio adreso taško, naujausi viršuje. Leidimas neįrodo, kad statyba pradėta; senas įrašas neįrodo, kad darbai tebevyksta; o įrašas per 200 m neįrodo, kad pasikeis vaizdas pro langą.
Naujo statinio statyba
Ūkinis pastatas
Atverti adreso puslapįStatinio griovimas
Garažas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 12
Atverti adreso puslapįStatinio griovimas
Ūkinis pastatas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 3
Atverti adreso puslapįStatinio griovimas
Ūkinis pastatas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 6
Atverti adreso puslapįStatinio kapitalinis remontas
Valstybines reikšmes krašto kelias Nr. 105 Pirciupiai-Eišiškes (1.137-29.532)
Rodomų įrašų šioje vietoje: 2
Adreso registre nuoroda nepatvirtinta
Statinio rekonstravimas
Gyvenamasis namas
Rodomų įrašų šioje vietoje: 8
Atverti adreso puslapįRasta įrašų: 32.
| Atstumas | Statybos rūšis | Statinys | Dokumentas | Adresas |
|---|---|---|---|---|
|
182 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio |
Leidimas statyti naują (- us) statinį (- ius) 2026-08-28 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Mokyklos g. 28 |
|
109 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Garažas Pagalbinio ūkio |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-03-06 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 22 |
|
109 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Kiemo aikštelė Kitos paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-03-06 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 22 |
|
109 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-03-06 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 22 |
|
109 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Garažas Pagalbinio ūkio |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-03-06 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 22 |
|
109 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Tvora Kitos paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-03-06 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 22 |
|
109 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Stoginė Kitos paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-03-06 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 22 |
|
109 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-03-06 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 22 |
|
109 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-02-11 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 22 |
|
109 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Stoginė Kitos paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-02-11 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 22 |
|
109 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Kiemo aikštelė Kitos paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-02-11 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 22 |
|
109 m
iki statinio taško |
Statinio rekonstravimas | Garažas; Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-02-11 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 22 |
|
109 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Tvora Kitos paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2026-02-11 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 22 |
|
104 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2025-04-09 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Mokyklos g. 19 |
|
104 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Garažas Pagalbinio ūkio |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2025-04-09 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Mokyklos g. 19 |
|
104 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Stoginė Kitos paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2025-04-09 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Mokyklos g. 19 |
|
66 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2023-02-23 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 3 |
|
66 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2023-02-23 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 3 |
|
66 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Šulinys Kiti inžineriniai statiniai |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2023-02-23 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 3 |
|
66 m
iki statinio taško |
Statinio griovimas | Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2023-02-23 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 3 |
|
66 m
iki statinio taško |
Statinio paprastasis remontas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2023-02-23 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 3 |
|
66 m
iki statinio taško |
Naujo statinio statyba | Ūkinis pastatas Pagalbinio ūkio paskirties |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2023-02-23 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Aušros g. 3 |
|
166 m
iki statinio taško |
Statinio kapitalinis remontas | Valstybines reikšmes krašto kelias Nr. 105 Pirciupiai-Eišiškes (1.137-29.532) Kelių |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2022-05-06 |
Šalčininkų rajono sav., Šalčininkų r. sav. teritorija |
|
166 m
iki statinio taško |
Statinio kapitalinis remontas | Valstybines reikšmes krašto kelias Nr. 105 Pirciupiai-Eišiškes (1.137-29.532) Kelių |
Prašymas registruoti deklaraciją apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tik registruojama) 2022-05-06 |
Šalčininkų rajono sav., Šalčininkų r. sav. teritorija |
|
173 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Deklaracija apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tvirtina VTPSI) 2021-05-07 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Dainavos g. 7 |
|
173 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamasis namas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas patvirtinti deklaraciją apie statybos užbaigimą / paskirties keitimą (tvirtina VTPSI) 2021-04-06 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Dainavos g. 7 |
|
173 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Pagalbinio ūkio paskirties pastatas Pagalbinio ūkio paskirties |
Leidimas rekonstruoti statinį (- ius) 2020-10-20 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Dainavos g. 7 |
|
173 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamosios paskirties (vieno buto) pastatas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Leidimas rekonstruoti statinį (- ius) 2020-10-20 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Dainavos g. 7 |
|
173 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamosios paskirties (vieno buto) pastatas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2020-10-02 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Dainavos g. 7 |
|
173 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Pagalbinio ūkio paskirties pastatas Pagalbinio ūkio paskirties |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2020-10-02 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Dainavos g. 7 |
|
173 m
iki adreso taško |
Statinio rekonstravimas | Gyvenamosios paskirties (vieno buto) pastatas Gyvenamoji (vieno buto pastatai) |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2020-09-29 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Dainavos g. 7 |
|
173 m
iki adreso taško |
Naujo statinio statyba | Pagalbinio ūkio paskirties pastatas Pagalbinio ūkio paskirties |
Prašymas išduoti statybą leidžiantį dokumentą 2020-09-29 |
Šalčininkų rajono sav., Eišiškės, Dainavos g. 7 |